Yeşil Sıvı Detoksu İle Zayıflayın

Kilo vermek konusunda yazılan çizilen birçok konu, kural ve diyet yer alıyor. Ama asıl önemli olan nokta ise yapılan diyet ile birlikte size yardımcı olabilecek besinler ve içerikleri olabiliyor bazen. Bunlara eklenen en yeni şey ise yeşil detoks içeceği yani; temelde koyu yeşillerin sularını içerek bir tür arınma yöntemidir. Ispanak, pazı, roka, maydanoz, fesleğen, dereotu, kereviz sapı, karalahana gibi sebzelerden sevdiklerinizi karıştırarak, meyve suyu haline getirdiğiniz bir lezzet türüdür.

saglik_080cb74e-b19d-4ff7-8a68-4ca714a4161a_3

Bu mucizevi içeceğin içerisine biraz limon ve zencefil ekleyebilirsiniz. İçeceği biraz seyreltmek için salatalık suyu da katabilirsiniz. Tatlandırmak içinde birazcık elma suyu kullanabilirsiniz.

Bunlarla zayıflama yöntemi ise şöyle oluyor; öncelikle koyu yeşillerin içinde çok yüksek oranda klorofil var. Klorofil bizim kanımızda oksijen taşıma görevi üstleniyor. Bu durum ise yeşil bu sıvıyı içtiğimizde vücudumuzdaki ödemlerden kurtulmamızı sağlıyor ve aynı zamanda da kanserli hücrelere bile etki edebiliyor.

saglik_103e4c2a-2ac0-4fc6-ad3e-d33e9082421c_3

Bu içecek ile 1 haftada ortalama 4-6 kilo arasında verebilirsiniz. Bütün gün boyunca bedeni alkalize eden ıspanak, kereviz ve salatalık gibi çiğ yeşil sebze suları ile besleneceksiniz. Bedeniniz sindirim işlemi ile yorulmadığı için tüm enerjisini toksinlerden arınmak ve daha fazla enerji üretmek için kullanma fırsatı yakalayarak kilo vereceksiniz.

saglik_826ff5f8-06e9-4131-a3f7-7992e62ecd9b_3

Bu sağlık dolu yeşil sebze içeceğini dilerseniz sizde uygulayarak, kolay kilo verme yolunda adımlar atabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Yeşil sebze içeceği, detoks içecekleri, ödem attıran içecekler, sıvı diyeti, sebze diyeti, sebze suyu diyeti, sebze suları ile kilo vermek, portakal suyu, elma suyu diyeti, limon diyeti ile zayıflamak, zayıflamanın püf noktaları, yağ yaktıran sebzeler, akşam yemeğinin zararları, yemek yeme oranı