Uzamax Buhara Nasıl Sipariş Verilir?

Sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahip olan anne sütü aynı zamanda bebeklerin gelişimi ve boyları uzaması açısından da oldukça önemlidir. Anne karnında başlayan beslenme doğum sonrasında anne sütü ile beslenme ile birlikte devam ederek çocukların ileri ki yaşlarda daha sağlıklı olabilmelerine kadar ilerlemiştir. Aynı zamanda bebeklerde kemik gelişimini etkileyen ve dolayısıyla sağlıklı uzmanlarını sağlayan anne sütü kısacası hayatımızın her alanında önemli bir yere sahiptir.

Anne sütündeki temel madde karbonhidrat laktozdur. Laktoz, glukoz ve galaktozdan enzimatik değişimlerle oluşur. Prolaktin süt bezlerine galaktoz  alımını arttırır ve göğüs hücrelerinden proteinler  sentezlenerek süte karışır.  Anne sütündeki temel proteinler kazein, lactalbumin, lactoferrin, IgA, lizozim ve albumindir. Ayrıca bebeğin anne sütünü sindirmesini sağlayan amilaz, katalaz, peroksidaz, lipaz, oksidaz, alkalen ve asid  fosfataz enzimleri de anne sütünde mevcuttur. Birçok değeri içerisinde bulunduran anne sütü bu nedenle oldukça önemlidir. Hem bebeğin fiziki hemde fonsiyonel gelişimini sağlamasına yardımcı olan anne sütü bebeklerin boyunun uzamasına yardımcı olmaktadır.

Uzamax Kapsül ve Bitkisel Toz Nedir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Toz Ne Kadar Kullanılır?

5 yaşından küçük çocuklar için; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Ne Kadar Kullanılır?

İçerisinde 90 adet kapsül bulunan 1 kutu uzamax toplamda 1 aylık kullanım içindir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kullanmanın Yan Etkileri

Kesinlikle ilaç olmayan ve sadece bitkisel toz takviyesi olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Kullanım miktarının dışına çıkmayın ve önerilen miktarda tüketmeye dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

Hem kampanyalı hem de uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Çankırı, Çorum, Bursa, Malatya, Kastamonu, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nerede Satılır?

En uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Avrupa siparişi için Almanya, Berlin, Oslo, Norveç, Atina, Kanada, Norveç, Roma, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, uzamax buhara sipariş, anne sütünün önemi, anne sütü boyu uzatır mı, oslo, kanada, atina, cücelik, kısa boylu, kısa boylular ne yapmalı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.