UZAMAX BİTKİSEL KAPSÜL NEDİR?


Gelişme çağındaki çocuklarda genellikle boy uzaması ergenlik döneminde gerçekleşir ve belirli bir yaşa kadar devam eder. Bazen genetik nedenlere bağlı olarak boy kısa kalabilir. Ergenlik döneminde ebeveynlerin çocuklarının boyu uzaması için spor vb. aktivitelere göndermeleri bazen işe yaramayabilir. Ya da geçirilen birtakım hastalıklar sebebiyle boy kısa kalabilir.

UZAMAX KAPSÜL NEDİR?

Tüketilen gıdaların vitamin ve minerallerine destek sağlaması için bitkisel özlerden elde edilen Uzamax kapsül, kemik gelişimine de yardımcı oluyor. Boy uzama problemi yaşan çocuklar ve yetişkinler bu sorundan dolayı psikolojik anlamda olumsuz etkilenebilirler. Sosyal çevreden uzak kalarak içlerine kapanabilirler ve kendilerine olan güvenleri eksilebilir. Uzamax kapsül bu problemin üstesinden gelebilmeniz için size olanak sağlıyor. Sağlıklı ve düzenli beslenmekle beraber kullanılacak olan Uzamax kapsül bağışıklıs sistemini güçlendirmeye, halsizliği gidermeye ve kas sisteminin de güçlenmesine yardımcı oluyor. Uzamax kapsül yaş dikkate alarak üretiliyor. Uzamax birçok klinik testten geçirilmiştir. Piyasada boy uzatmaya yardımcı olan ürünler satılmakta fakat burada önemli olan kullanacağınız takviye gıdanın içeriğinin doğal ve güvenilir olmasıdır.

UZAMAX KAPSÜL İÇERİĞİ:

Uzamax kapsül içeriğinde; harnup tozu, çavdar unu, nohut unu, buğday unu bulunur. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilir.


UZAMAX KAPSÜL NASIL KULLANILIR?

Uzamax kapsülün içinden 90 kapsül çıkıyor. Uzamax kapsül günde 3 defa kullanılabilir. Her yaştan insanın kullanabileceği bir üründür. Uzamax ile boyunuzun uzamasına katkı sağlayabilirsiniz.

UYARI: Uzamax kapsül bir ilaç değildir. Her ikisi de gıda takviyesidir. Hamile ve emziren bayanlar doktora danışmadan kullanmamalıdır. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

uzamax, boy, uzamax boyun, uzamax uzama, uzamax bitkisel, uzamax boyun uzat, uzamax sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.