Teff Tohumlu Çay Nedir? Teff Tohumlu Çay Faydaları ve Zararları? Teff Tohumlu Çay Nasıl Kullanılır?

Düşük yağlı diyetler insanların tam tahıllardan bol miktarda lif ile kilo vermelerine yardımcı olurken, düşük karbonhidratlı diyetler de sebze şeklinde bol miktarda lif içerir. Hangi diyete girerseniz girin, o lifin kilo kaybının önemli bir parçası olduğunu inkar edemezsiniz. Diyetinizdeki lif miktarını arttırmanın – etkili kilo kaybına yol açabileceği bilinen bir gerçektir.

Teff tohumunun yüksek lif içeriği, kilo vermekle ilgileniyorsanız, çabalarınızı artırmanın harika bir yolu olabilir. Tanenin lif içeriği, glutensiz doğa ve bol kalsiyum kombinasyonu, onu canlı sağlık için mükemmel bir seçim haline getirmektedir. Teff tohumundan elde edilen teff tohumlu bitki çayı ise zayıflamak isteyenlerin başının ucundan ayırmayacağı bir çay olacak! İşte bu çay hakkındaki detaylar!

Teff Tohumlu Çay Nedir?

Vücutta yağ yakmaya ve toplanan ödemleri vücuttan atmaya yarayan mükemmel bir karışım olan teff tohumlu çay, içerisinde yirmi iki tane şifalı bitki bulundurur. Sindirim sisteminizi düzene koyması nın yanı sıra sizi tok tutabilir ve açlığa karşı savaşınızda size destek verebilir. Gün boyu metaboliz manızı çalıştıran bu çay hakkındaki detaylar ise şu şekildedir.

Teff Tohumlu Çay İçerik

Teff Tohumlu çay içeriği teff tohumu, bamya çiçeği, biberiye, funda, yeşil kahve, sandalos sakızı, kitre, zamkı, tarçın, mate yaprağı, kuşburnu, yeşil çay, kuinoa tohumu, chia tohumu, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu, Lepidyum, mac, kiraz sapı, limon otu, acai bitkileri bulunmaktadır.

Teff Tohumlu Çay Kullanımı

Bir fincan veya bir bardak kaynar suya, bir paket atılır, 4 dakika demlenmesi gerekir.

Sabahları aç karna, kahvaltıdan yarım saat önce içilmesi önerilir.

Teff Tohumu Çayı Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında, kutusunun içerisinde saklayınız!

Teff Tohumlu Çay Etkileri

Sindirim sisteminizi düzenleyebilir.

Bağırsaklarınızı çalışmasında yardımcı olabilir

Mide rahatsızlıkları için yardımcı olabilir

Vücutta biriken zehirli maddeleri temizlemek için uğraşır.

Ödemlerin atılmasına yardım eder

Vücudun enerjik olmasını sağlar

Yağ yakımına yardım eder

Verilen kiloların geri alınmaması için uğraşır.

Teff Tohumu Çayı Zararları Nedir?

Teff tohumlu çay zararları :Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Herhangi istenmeyen bir durum gerçekleşir ise doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Teff Tohumlu Çay bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: Teff Tohumlu Çay, Teff Tohumlu Çay, Teff Tohumlu Çay yorumları, Teff Tohumlu Çay şikayet, Teff Tohumlu Çay nerede satılır, Teff Tohumlu Çay ekşi, Teff Tohumlu Çay nedir, Teff Tohumlu Çay şikayet var, Teff Tohumlu Çay ne kadar, Teff Tohumlu Çay, Teff Tohumlu Çay kullananlar, Teff Tohumlu Çay fiyatları, Teff Tohumlu Çay eczane, Teff Tohumlu Çay fiyatı, Teff Tohumlu Çay fiyati nedir, Teff Tohumlu Çay instagram, Teff Tohumlu Çay içindekiler, Teff Tohumlu Çay kullanıcı yorumları, Teff Tohumlu Çay sipariş, Teff Tohumlu Çay satan eczaneler, Teff Tohumlu Çay yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.