Svetol Yeşil Kahve Nedir?

Toplum olarak çay içmeyi fazlasıyla seven bir milletiz. Yemekten sonra, yemeklerin yanında ve kahvaltılarda içilen çay bizler için bambaşka bir yere sahiptir. Özellikle diyet yapan kişilerin hem sağlıklı kilo vermeleri hemde farklı lezzetler ile buluşması için farklı çaylardan bahsedeceğiz. Metabolizmanın hızlı çalışması özellikle kilo verme konusunda bizim için çok önemlidir. Bu nedenle diyet programların daha çok metabolizmayı hızlandırıcı özelliği bulunan besinlerin ve içeceklerin tüketilmesi önerilmektedir.

Birçoğumuz özellikle yemekten sonra içilen çayın hazmı kolaylaştırdığını düşünürüz. Fakat çayın direk hazmı kolaylaştırma gibi bir özelliği malesef yoktur. Fakat bazı bitki çayları hem hazmı kolaylaştırması hemde yağ yakma özellikleri ile bilinmektedir. Başta yeşil çay olmak üzere sinameki çayı, mate çayı ve beyaz çay metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olan çaylardan birkaçıdır. Farklı farklı özellikleri olan bu bitki çaylarını öğün aralarında bol bol tüketerek kilo verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Kapsül İçeriği Nedir?

Özellikle diyet yapanların diyetine destek olarak tercih ettikleri ve aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

Svetol Yeşil Kahve Kapsülü Nasıl Kullanılır?

Kapsül olması nedeniyle basit kullanım özelliğine sahip olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Bunun dışında 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Svetol Yeşil Kahve Kapsülü Zararlı mı?

Hemen hemen bay ve bayan herkesin kullanımı için uygun hazırlanmış olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Kullanım koşullarının dışına çıkmayın ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ediniz.

Svetol Yeşil Kahve Kapsülü Nerede Satılır?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Kırşehir, Hatay, İskenderun, Niğde, Bursa, Aksaray, Konya, Edirne, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Kapsülü Avrupa Satışı

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, Londra, Paris, Fransa, Finlandiya, Avusturya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa sipariş, diyet ürünleri, kilo verme yöntemleri, diyet önerileri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.