SARI KANTARON BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Dünyanın pek çok yerinde yetiştirilmektedir. Parlak yıldız şeklinde ve sarı çiçekleri olan sarı kantaron bitkisi uzun ömürlü bir bitkidir. Yetişmesi için özel bakım uygulamak gerekmez. Yabani otlar gibi yol kenarı ve benzeri yerlerde yetişebilir.

Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) sarı kantaron çiçeğinden elde edilen bir çaydır. Menopoz probleminin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir bitki çayıdır. Depresyon rahatsızlığı olan insanların sakinleşmesi amacı ile kullanılabilir. Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) sadece ruhsal olarak değil vücudun sakinleşmesine de yardım eder.  Baş ağrısını dindirmeye, stresin azalmasına yardımcı olur. Göğüs hastalıklarının iyileşmesine destek verir.  Anemi tedavisinde yardımcı olması amacı ile kullanılır. Sarı kantaon bitki çayı cilt sağlığına destek olması amacı ile kullanılır.

Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) sarı kantaron bitkisinden elde edilmiştir. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinde 20 adet sarı kantaron çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içine 1 adet Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Günde 1 veya 2 kez tüketilmesi önerilir. Önerilen kullanım dozu aşılmamalıdır.

UYARI: Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Sarı Kantaron Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanların tüketmesi önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.