Santelife Form Çorbası ile Formda Kalmak Çok Kolay!

Kilo vermenin hepimiz için önemli olduğu kadar kilo verme sürecinde ve sonrasında kilo kontrolünü sağlamak da oldukça önemli konulardan biridir. Zamanla kilo kaybı yaşayan vücutta birtakım değişimler ve olumsuzluklar meydana gelecektir. Bu olumsuzluklardan bazıları da vücutta oluşan sarkmalar, çatlaklar ya da yırtılmalardır. Ancak tüm bu olumsuzluklardan spor yaparak kurtulmanız mümkün. Diyet programınıza ek olarak ekleyeceğiniz spor ya da egzersizler kilo verirken aynı zamanda sarkmaları engelleyecek ve sıkılaşmanıza yardımcı olacaktır. Spor yapmak için illaki spor salonuna gitmeniz gerekmez açık havada yapacağınız yürüyüşler, koşma ya da yüzmek sıkılmadan keyifli bir şekilde spor yaparken kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Santelife Form Çorbası İçerisinde Hangi Besinler Vardır?

Form çorbası içerisinde doğal içeriğe sahip olan 21 adet çorba bulunmaktadır. Santelife form çorbası bazı sebzelerin ve baharatların kurutulması ile yapılmıştır. Bunlar;

– Domates, sarımsak, maydanoz, soğan, lahana,

– Yeşil biber, brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi doğanın bize sunduğu birbirinden lezzetli sebze ve baharatlar bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbası Ne Kadar ve Nasıl Tüketilir? 

Miktar olarak 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet Santelife form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağlayın ve daha sonra tüketin. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

Santelife Form Çorbası Türkiye’de Nerede Satılır?

Kolay ödeme seçenekleri ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Artvin, Iğdır, İzmir, Çanakkale, Sivas, Erzinca, Muğla ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbasını Asya’da Nerede Satılır?

Kısa sürede teslimat ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Japonya(Japan), Çin(China), Hindistan(İndia), Gürcistan(Georgia) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, asya, asya sipariş, santelife asya, santelife kullanımı, santelife hangi besinlerden oluşur, kolay çorba tarifi, farklı çorba tarifi, sebze çorbası, diyet çorbası, lahana çorbası, hazır çorba, hazır form çorbası, hazır diyet çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.