S&A 30 Days ile Kilonu Kontrol Edebilirsin

Metabolizmanın hızlı çalışması ya da yavaş çalışması hakkında sürekli bir şeyler duyarız. Zayıf fakat çok yemek yiyen kişilerin genellikle metabolizmasının hızlı çalıştığını söyleriz. Aslında yanlış bir olgu da değildir. Fakat metabolizmanın  nasıl çalıştığı tamamen vücutla alakalıdır. Metabolizmanın asıl amacı sürekli çalışarak kilo kontrolünü sabitlemektir. Bu nedenle metabolizma sürekli çalışmak ister fakat her yiyeceği yiyerek metabolizmayı çalıştırmak kilo almanıza neden olur. Metabolizmanın sürekli çalışması dolayısıyla hızlı çalışmasını etkiler. Bu sebeple öncelikle yapılması gereken öğün atlamamak olacaktır. Bir öğün bile atlamak metabolizmanın yavaşlamasına neden olur ve tekrar yemek yediğinizde besinleri yağa çevirmeye başlar. Metabolizmayı sürekli çalışır vaziyette tutmak için aşırı yağlı ve ağır yemeklerden çok kolay sindirimi olan meyve ve sebzeleri yemeniz daha doğru olacaktır.

 

S&A 30 Days Nedir?

İçeriği bitkisel kapsüllerden oluşan S&A 30 Days, S-30 Days ve A-30 Days olmak üzere iki farklı bitkisel kapsülden oluşmaktadır. % 100 bitkisel kökenli kapsüller bitkisel olarak formüle edilmişlerdir ve vejeteryanlar için uygundur. Ayrıca her 1 kapsül 500 mg.dır. Tek pakette Sabah için 30 kapsül + Akşam için 30 kapsül kullanımı ile toplam 60 kapsüldür.

Kapsüllerin içeriği Nedir?

S-30 Days ve A-30 Days olmak üzere iki farklı kapsülden oluşan bu sette, kapsüller içerisinde de farklı bitkiler bulunmaktadır. S-30 Days içerisinde; Noni Yaprağı 342mg, Vitamin C 23mg, Vitamin E 27mg, Soya Lesitini 15mg, Yeşilçay Yaprak 33mg, Funda 41mg, Civanperçemi 19mg  bulunmaktadır. A-30 Days içerisinde ise; Lotus Yaprağı 200mg, Limon otu 119mg, Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg, Buğday Çimi 23 mg, Zencefil 19 mg, At kuyruğu otu 7 mg bulunmaktadır.

Kullanımı:Sadece yetişkinlerin kullanması uygun görülen S&A 30 Days kapsül, çocukların ve hamile bayanların kullanması için uygun görülmemiştir. Kullanımı oldukça basit olan kapsüllerden sabah, öğle, akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol ılık su ile alınız. Yemeklerde ve yemeklerden sonra 2 saat su içmemeye dikkat edin.

Uyarı: Direk güneş ışığı almayan serin, rutubetsiz ortamda ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Ürünün ambalajı üzerinde yazan ve tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürünün ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Sürekli ilaç kullanan ve hamile ya da hamilelik şüphesi olan bayanların kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. İlacı kullananlar beklenmeyen bir etki ile karşılaşmaları durumunda doktora başvurabilirler.

S&A 30 Days Nereden Bulabilirim?

S&A 30 Days nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Çankırı, İstanbul, Şanlıurfa, Kırıkkale, Kayseri, İzmir ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde S&A 30 Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz.

S&A 30 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

S&A 30 Days Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Belçika, Hollanda, İsveç, İtalya, Danimarka, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
S&A 30 Days kapsül, S&A 30 days, S&A 30 days nedir, S&A 30 days nasıl kullanılır, sipariş, kampanya, kargo, S&A 30 days nasıl içilir, S&A 30 days bitkisel mi, S&A 30 days içeriği, S&A 30 days kimler kullanabilir, S-30 days, A-30 days, avrupa siparis, avrupa, S&A 30 days kampanya, SA 30 days

Aşağıdaki sipariş formuna bilgilerinizi girerek en kısa zamanda sizde S&A 30Days sahibi olabilirsiniz.