Pro Care Serumu Duymayan Kalmadı

Belirli bir yaştan sonra ya da genetik nedenlerin sebep olması ile saçlarda beyazlar oluşmaya başlar. İrsi dediğimiz yani ailede erken saç beyazlaması varsa muhtemelen saçların erken beyazlayabilir. Bunun dışında yaşın ilerlermesi ile saça rengini veren melanin pigmentinin azalması sonucunda saçlar beyazlaşmaya başlar. Ayrıca bazı ilaçların kullanımı ya da bazı hastalıklar saçların beyazlamasını etkileyebileceği gibi saç beyazlamasının oluşmasında ki en büyük nedenlerden biride strestir. Zorlu dönemlerden geçen ve stres altında olan kişilerin saçlarında kısa bir süre içerisinde beyaz oluşur ya da var olan beyazlar daha da artar. Yani saç beyazlaması sadece genetik faktörlerden ve yaşın ilerlemesi ile alakalı olmayıp yaşanılan stresten dolayıda meydana gelebilir. Bu durumda beyaz saçların koparılması doğru değildir. Çünkü beyaz saçı kopardığınızda saç köküne zarar verebilir ve beyaz saçı değil sağlıklı saçın çıkmasına neden olabilirsiniz.

Pro Care Saç, Bıyık ve Sakal Serumu

Belirli karışımların bir araya getirilmesi ile 50 ml. Şişede bulunan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bileşenler bulunur.

Pro Care Serumun Kullanılışı

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Yan Etkisi ve Uyarı

İlaç olmayan ve sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış olan pro care serum, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza başvurabilirsiniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Niğde, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kocaeli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile en kısa sürede sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Ukrayna(Ukrania), Hollanda(Netherlands), Danimarka(Denmark), İspanya(Spain), İtalya(Italy) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saçlar neden beyazlar, germany order

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.