Ottoman Body İçeriği

Soğuk havanın gelmesi ile birlikte düşük nem oranı ve rüzgar cildinizin kurumasına neden olabilmektedir. Soğuk hava cilt üzerinden yıpratıcı etkiler gösterir. Kış aylarında evde kullanılan ısıtma sistemleri de cildin kurumasında önemli bir etkendir.

Cilt kurumasının etkileri gidermek ve cildinizi nemlendirme için soğuk havalarda cilt bakımından daha fazla özen göstermeniz gerekmektedir. Cildin kaybetttiği nemi sağlamalı ve doğal bakımlar uygulanmalısınız. Soğuk şartlarda cildi yeteri kadar nemlendirebilmek adına su bazlı nemlendiriciler yerine yağ bazlı nemlendiriciler kullanılabilir. Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturacak olan yağlı nemlendiriciler, cildin nemini daha çok korumasını sağlayacaktır.

ottoman-body

Nemlendirici seçiminde doğal ve organik ürünlerden yana tercih kullanmalısınız. Koruyucu ve parfüm içeren nemlendiriciler, cildinizi tahriş edebilmektedir. Soğuk hava şartlarında antikbakteriyel sabunlar, parfümlü sabunlar ve alkol içerikli cilt bakım ürünlerini kullanmamak gerekir.

Güneşin zararlı etkilerine karşı kış aylarında da cildi korumak gerekir. Gökyüzü bulutlu olsa dahi güneş koruyucu krem ve dudak nemlendiricinizi kullanmanız gerekir. Kış aylarında sıcak su ile duş almak keyif verici olsa da suyun sıcaklık derecesi ile cildin kurma oranı eşit seviyede devam edecektir. Ilık su ile duş almak cildinizde ki nemi korumanızı sağlar. Banyoda kalma süresini uzatmak da cildin kurumasına neden olan bir etkendir.

Cildi tahriş etmeden gerçekleştireceğiniz peeling ile cildiniz ki kuru cilt tabakasını atabilirsiniz. Banyodan çıktıktan sonra cildinizin nemini koruyacak bir yağ ile bütün vücudunuzu nemlendirmelisiniz. Cildin nemini koruması adına güç içerisinde de muhakkak en az 2 litre su tüketmelisiniz. Sıvı içeren meyve, sebze, çorba benzeri gıdalar ve bitki çayları vücudun nemini korumasına yardımcı olacaktır. Ev yada işe yarinizi aşırı derece sıcak yapmamalısınız. Aynı zamanda ısı değişimine maruz kalan cilt gerilecek ve kuruyacaktır. Bulunduğunuz ortamın nem seviyesini kontrol altında tutmak için havayı nemlendiren cihazlar kullanabilirsiniz.

dad9c7541f4621de4d812ce8c8634532

Ottoman Body içeriği; Yoğun bitki özlerinden elde edilen bir cilt ve vücut maskesidir. Doğum sonrası vücut, ergenlik belirtikeri ve kalıntıları gibi sorunları ortadan kaldırmaya yönelik formüle edilmiştir. Bir kutusu 200 gramdır.

Ottoman Body nasıl kullanılır?

Haftada 3 sefer uygulama yapmak istediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde yediriniz. Kurumasını bekledikten sonra bol su ile birlikte ılık suyla yıkayınız.

ottomanbodymaske

Ottoman body nereden bulurum?

Ottoman body en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Amasya, İstanbul, Çorum, İzmir, Samsun ve Bursa gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylüklerine kadar siparişinizi vererek temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ottoman body ürününü sizlerde http://www.ottomanbodysatis.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile bilrikte siparişinizi vererek temin edebilirsiniz.

Ottoman body Avrupa sipariş

Sizlerde ottoman body ürününü Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

ottoman-2

Bize bu kelimelerden ulaştınız; ottoman body, ottoman body nedir, ottoman body ne işe yarar, ottoman body kullanımı, ottoman body nasıl kullanılır, ottoman body kullanım talimatı, ottoman body içeriği, ottoman body içindekiler, ottoman body içerik, ottoman body kullanıcı yorumları,ottoman body kullananlar, ottoman body yorum, ottoman body kullananların yorumları, ottoman body fiyatı, ottoman body fiyat, ottoman body ne kadara, ottoman body nereden satın alabilirim, ottoman body sipariş, ottoman body sipariş ver.

ottoman

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir