Nova Teatox Detox Çayı İçeriği, Kullanımı Nasıldır? Zararları Var Mıdır?

Bazen aynı anda diyete başladığınız insanlar sizden önce kilo kaybeder buda sizin motivasyonunuzu düşürerek belkide diyeti bırakmanıza neden olabilir. Bu gibi durumlarda diyetinize küsmeyerek devam etmelisiniz çünkü hızlı yada yavaş kilo vermenin nedenleri kişiden kişiye değişmektedir. Örneğin; aynı diyet programı fakat farklı kilo kayıplarından birinin nedeni yaştır. Genç bir yapıya sahip bir insan ile yaşlı bir insanın kilo kaybı metabolizmanın farklı olması nedeniyle kilo kaybında farklılar görülür. Bir diğer neden cinsiyet. Kadın anatomisi ile erkek anatomisi aynı olamaması sebebiyle kilo kayıplarında da farklılıklar görülebilir.

Nova TeaTox Detox Çayı

Nova tea tox Detox çayı oldukça basit ve pratik hazırlaması ile günlük hayatınızın bir parçası olacaktır. Set halinde gönderilen Nova TeaTox Detox gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çaydan oluşmaktadır. Gönül rahatlığı ile içebileceğiniz içeriği tamamen doğal bitkilerden oluşturulan bu çaylar 28 tane gündüz çayı ve 14 tane gece çayı olmak üzere, gündüz çayını her sabah gece çayını ise 2 günde 1 geceleri tüketmeniz gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayı Nasıl Kullanılır?

Pratik hazırlanılması düşülerek ambalajlanmış olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suyun içerisine atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin.

Nova TeaTox Detox Çayı İçerisinde Bulunan Doğal Bitkiler

Sabah TeaTox Detox Çayı;  gotu kola, rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, zencefil, mate çayı, kafein ve ısırgan otu gibi farklı bitkilerinin karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, sinameki çayı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu, nane yaprağı, meyan kökü gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Ne Kadar Tüketmeli?

Demlediğiniz sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayı’nı Kimler Kullanamaz? Zararları Var Mıdır?

Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürün emziren bayanların kullanmaları için bile uygundur fakat uzman onayı ile almaları önerilir.

Nova TeaTox Detox Çayını, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olup sadece kronik hastalığı olanların tüketmemesi önerilmiştir.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova Teatox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Bursa, Yozgat, Kayseri, İstanbul, Eskişehir ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hem de sipariş verebilirsiniz. Nova teatox çayı yorumlar konusunda da sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sipariş için aşağıdaki resmi tıklayınız.

nova-teatox-siparis

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İtalya, İşviçre, İspanya, Belçika, Fransa, Polonya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Nova teatox, novateatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, kimler kullanabilir, nova teatox kimler kullanabilir, nova teatox içeriği, nova teatox hazırlanışı, teatox, nova teatox sipariş, nova teatox içerisindeki bitkiler, kampanya, nova teatox hakkında, siparis nova teatox nedir, teatox nedir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.