MATE YAPRAKLI KARIŞIK BİTKİ ÇAYI 42’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs)

Güney Amerika’da yetişen küçük bir ağaç olan Yerba Mate isimli ağaçtır. Başta Brezilya,  Arjantin ve Paraguay’da sıklıkla tüketilir. Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) aynı zamanda kilo kontrolü sağlamaya da yardımcı olan bir çaydır. Alerjilerin iyileşmesinde yardımcı bir çaydır. Sindirim sisteminin düzene girmesine yardım eder. İltihabın vücuttan giderilmesine yardımcı olur. Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs)  Metabolizmanın hızlanmasına yardım eder. Kalbin güçlenmesine yardımcı olur. Sinirin ve stresin yatıştırılmasına yardımcı olur. İdrar söktürmeye yardımcı olur. Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) vitamin bakımından zengin bir bitki çayıdır. Psikolojinin yatışmasına destek verir. Konsantrasyonun sağlanmasına yardımcı olur.

Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Vitamin ve aminoasit bakımından zengindir. Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen doğal, şifalı ve bitkisel bir bitki çayıdır.

Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bir kutusunun içerisinde 42 adet Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) çay bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içerisine 1 adet Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika boyunca demlenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmelidir.

UYARI: Mate Yapraklı Karışık Bitki Çayı 42’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların tüketmeden önce doktoruna danışması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.