Magicsun Kişisel Solaryum Cihazı 99 TL

Kişisel-Solaryum-Cihazı-Evde-Solaryum-Merkezi-340x340

Bronzlaşma, cildimizin güneşten kaynaklanan – ya da solaryum- ultraviyole ışık ile deri derginin fizyolojik bir tepki ile kararmasıdır. Bu durum cildin vücudu fazla güneş ışınlarından koruma güdüsü nedeniyle gerçekleşir. Derinin koyulaşması ultraviyole ışığa maruz bırakılan deri hücrelerinin içine melanin pigmentinin salınması ve ya miktarının arttırılmasıyla gerçekleşir. Bronzlaşma ile , istatistik olarak yeterli güneş ışığı almamaktan kaynaklanan D vitamini eksikliği problemlerinden korunabilmektedir. Üstelik bronzluğun kişinin psikolojisi üzerinde de oldukça önemli bir etkisi vardır.

Yaz ayları biterken, bronzluğunuzu kışa taşımak istemez misiniz? İşte bunu isteyen herkes için Magicsun kişisel solaryum cihazı inanılmaz bir ürün ve indirimde! Kışın ortasında dahi güzel ve renkli bir tene sahip olmak isteyenler için Magicsun kullanmanın tam zamanı. Magic sun sayesinde daha mutlu, güvenli ve şık görünecek, günün yorgunluğu ile daha kolay mücadele edebileceksiniz. Bronzlaşmak için gittiğiniz solaryum merkezlerine verdiğiniz paranın çok daha azına tüm ömrünüzce bu ürünü kullanabilirsiniz.

Ürünün kullanımı çok basittir ve içeriğinde bulunan kullanım kılavuzu sayesinde, kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Hangi cilt türünde ne kadar kullanılması gerektiği, hangi süre aralıklarında uygulandığı gibi tüm bilgileri kılavuzdan kolayca öğrenebilirsiniz. Zaman ve derece ayarlama özelliği sayesinde istediğiniz sürede bronzlaşabilirsiniz. Bronzlaşmak için yazı beklemeniz ya da solaryum merkezlerine servet dökmeniz gerekmiyor.canli

Magicsun kişisel solaryum cihazını şu an buradan 7/24 aktif canlı destek hattından sipariş edebilirsiniz! Üstelik Magicsun şu an için sadece 99 TL!