Lokman Hekim Kürü Nedir?

Lokman Hekim kürü, limon, sarımsak ve maydonozun birbirili ile etkilişimi sonucu ortaya çıkan şifalı bir kür çeşidir. Tamamen doğal yöntemler ile hazırlanan tarif özellikle kalp rahatsızlıkları için kullanılabilen kürün, evet o çok merak ettiğiniz soru, zayıflatma etkisi de var. Sadece bunlar ile kalmıyor böbrek, karaciğer, damar, safra gibi organların fonksiyonları iyileştirebilir. Metabolizmayı hızlandırabilir. Kişinin enerjik ve dinç olmasını sağlayabilir. Bağışıklık sistemini de artırması cabası. Şimdi bu kürü daha yakından inceleyelim mi?

 Lokman Hekim Kürü İçerik

İçerisinde yüzyıllardır şifa etkileri ile bilinen üç adet bitki vardır. bunlar Limon Sarımsak Maydanoz ‘dur.

Limonun bilen bir sürü faydası vardır. damar sertliğini önler. Yağ plakalarının arterlere yapışmasını önler.Tansiyonu düzenler. Kilo vermeye yardımcıdır. Kötü kolesterolü düşürür.

Maydanoz ödem attırması ile bilinmesinin yanı sıra kanser, kalp hastalıkları ve katarakta yakalanma; felç olma riskini azaltır.

Sarımsak ise yüzyıllardır doğal antibiyotik olarak kullanılmıştır. Yüksek kolesterolü, kötü huylu kolesterolü ve yüksek trigliseridleri düşürür; iyi huylu kolesterolü yükseltir. Kan şekerini düşürür. Damarların genişlemesini sağlar, kalp krizi ya da felç geçirmeye neden olacak damar tıkanıklıklarını önler.

Lokman Hekim Kürü Kullanım Şekli

Lokman hekim kürü kullanmaya karar verdiyseniz sizleri için nasıl kullanılacağını açıklamak istiyorum.

Lokman hekim kürünü zayıflamak için kullanıyorsanız sabahları aç karnına suyunu, akşamları aç karnına soft jeli kullanmanızı önerilir.

Eğer Lokman Hekim kürünü diğer amaçları için kullanmak isterseniz sabah akşam tok karnına tüketmeniz önerilir.

 

Lokman Hekim Kürünün Faydaları Nedir?

Lokman hekim kürünün sağlık açısından etkileri şu şekildedir;

Kalp sağılığı için kullanılabilir. Damarların sağlığına iyi gelir ve kan dolaşımını artırır.

Hızlı yağ yakımını sağlayarak kilo vermeye yardım edebilir

Ödem attırıcı etkisi olduğu için böbrekler ve safra kesesi için yararlı olabilir

İçerisinde bulunan güçlü antioksidanlar sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücudu hastalıklara karşı koruyabilir. Vücuttaki serbest radikaller ile mücadele ederek kanser riskini azaltabilir.

Lokman Hekim Kürünün Zararları Nedir?

Tansiyon düşürücü etkisinden dolayı tansiyon hastalarını çok sık kullanması tavsiye edilmez.

Ondan harici belli bir yan etkisi yoktur.

Ciddi rahatsızlıklarınız varsa doktorunuza danışmadan kullanmayınız!

Lokman Hekim Kürünü Nereden Bulabilirim?

Online satış noktası mevcut olup kapıda ödeme, havale/ept ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlanmıştır. Sizlere önereceğim site  www.onlinesepeti.com sitesidir. Güven ile alışveriş yapabilirsiniz!

Lokman Hekim Kürünü Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Yurt dışında yaşıyorsanız ve kürü almak istiyorsanız yine az önce önerdiğimiz www.onlinesepeti.com alışveriş sitesinden yapabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı satışta güvenli bir site olduğunu kendim teyit etmiş bulunmaktayım.

Lokman Hekim Kürü ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:maydanoz sarımsak limon suyu faydaları, maydanoz limon ve sarımsak kürü, sarımsak limon maydanoz kürü faydaları, sarımsak limon ve maydanoz karışımı, sarımsak limon maydanoz karışımı,  ibrahim saraçoğlu maydonoz limon sarımsak kürü, limon maydanoz sarımsak kürü, limon maydanoz sarımsak,yüksek tansiyon maydanoz limon sarımsak,maydanoz limon sarımsak kürü zayıflatırmı, maydanoz limon sarımsak kürü kullananlar, maydanoz limon sarımsak kürü faydalar, maydanoz limon suyu sarımsak kürü

 

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

 

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

her bitkisel ürün içğierisinde konu içinde bulunması zorunlu!