L & B Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Nedir? Nerede Satılır?

L & B Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Nedir?

L & B Bronzlaştırıcı, cildimizde bulunan renk pigmetlerine etki ederek doğal bronzlaşmayı sağlar. Melanin üretimini arttırma etkisine sahip olan L & B Bronzlaştırıcı ile istediğiniz bronzluğa ulaşabilirsiniz.

Yaz ayları yaklaşırken beyaz tenli bayanların en büyük problemi olan bronzlaşma L & B Bronzlaştırıcı ile çok kolay. Üstelik doğal bronzluğunuza ulaşırken cildinizi zararlı güneş ışınlarından da koruyacaksınız. Ten renginizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.


L & B Bronzlaştırıcı‘nın içerdiği doğal yağlar sayesinde cildiniz nemlendirilirken uzun süreli bronzluğun keyfini çıkaracaksınız. Bitki özlerinin besleyici özelliği sayesinde cildiniz bakımlı görünecek ve kusursuz bronzluk sizinle olacak..

 

L & B Bronzlaştırıcı İçinde Neler Bulunur ?

L & B Bronzlaştırıcı Güneş Yağı içinde bulunan Jojoba Yağı, Susam Yağı, Badem Yağı, Keten Tohumu Yağı, Ceviz Yağı  ile cildinize besleyici bakım etkisi yaratırken  Havuç Yağı ve Kakao Yağları, Kayısı Çekirdeği Yağı sayesinde uzun süreli ideal bronzluğun sahibi siz olacaksınız…

 

L & B Bronzlaştırıcı Nasıl Kullanılır ?

 

L & B Bronzlaştırıcı güneş yağını  güneşlenmeden hemen önce cildinize uygulayınız . L & B Bronzlaştırıcı cilde uygulandıktan sonra ilk 45 dakika deniz ya da havuza girmeyiniz. Ayrıca havuz ve deniz sonrası L & B Bronzlaştırıcı güneş yağı uygulamasını tekrarlayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir