KALLİNA EŞEK SÜTÜ ŞAMPUANI NEDİR?

Kalina Eşek Sütü Şampuanı Nedir?

Kişisel bakımına özen gösteren her insan saçlarının bakımını da ihmal etmez. Bakımlı ve temiz saçlar her zaman göz alıcı olmuştur. Saçlarımızın hacimli, canlı ve parlak olması etrafımızdaki insanların gözünün üstümüzde olmasını sağlayabilir. Fakat zaman içerisinde saçımıza uyguladığımız kişisel bakım ürünleri, kimyasal saç boyaları, kuaför salonlarında harcanan zaman saçların yıpranmasına ya da dökülmesine neden olabiliyor. Bazen de genetiğe bağlı olarak saç dökülmeleri yaşanabilir.

Saç dökülmelerine karşı alternatif yöntemler uygulamayı tercih edebilirsiniz. Ve bu problemle başa çıkabilirsiniz. Peki Kallina Eşek Sütü Şampuanı nedir? Kallina Eşek Sütü Şampuanı bu problemin giderilmesine yardımcı olan bir şampuandır. Acil bakım şampuanı olan Kallina Eşek Sütü Şampuanı saçınızın hacim kazanmasına yardımcı olurken aynı zamanda da yıpranmış saçlarınızın onarılmasına destek sağlar.

Kallina Eşek Sütü Şampuanı İçeriği Nedir?

Kallina Eşek Sütü Şampuanı içeriği vitamin ve bitkisel özler bakımından oldukça zengindir. Eşşek sütü ve vitaminler zayıflayan saçların onarılmasına yardımcı olur.

Kallina Eşek Sütü Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Kallina Eşek Sütü Şampuanı ıslak saça uygulanır. Uygulama şekli diğer şampuanlar ile aynıdır. Saçlarınıza yetecek miktarda Kallina Eşek Sütü Şampuanından saçlarınıza dökün ve iyice köpürtün.  Ve dairesel hareketlerle saç derinize masaj yapın. Şampuanı saçınızda 2 ya da 3 dakika kadar bekletin. Daha sonra iyice durulayınız. Eğer saç deriniz iyi bir şekilde temizlenmediyse ikinci kez tekrar uygulayınız.

UYARI: Kallina Eşek sütü Şampuanı bir ilaç değildir. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı şampuandır. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz.  Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.