Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Aslında kilo vermek sanıldığı kadar zor ve eziyetli değildir. Kilo vermek için yapmanız gereken şey ilk olarak porsiyonlarınızı küçültmek olacaktır. Bunun dışında az ama sık sık yemek yiyerek metabolizmayı hızlandırabilirsiniz. Lifli ve posalı gıdalara ağırlık vermek, yağdan ve yağda kızartılmış yiyeceklerden kesinlikle uzak durmak, ekmek dilimlerini azaltmak, bol sebze meyve tüketmek, uykudan 3 saat önce yemek yememek ve gün içinde aldığınız enerjiden fazlasını yakmak gibi basit kurallar ile kilo verebilir ve diyet yapmaya ihtiyaç duymayabilirsiniz. Tüm bunların dışında spor yapmanın kilo verme üzerinde çok büyük etkisi vardır. Örneğin; bol bol yürüyüş yapmak, pilates yapmak, yüzmek, koşmak, tenis oynamak hem vücuttaki tüm kasların aynı anda çalışmasına hemde kilo vererek sıkılaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nedir?

Problemli olan birçok bölgede kullanım için uygun olan Gold Slim Kavitasyon cihazını, bel, karın bölgesi, basen, bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazının Kullanımı

Kolay kullanımı ile birçok kişi tarafından tercih sebebi olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı modda kullanabilen bir cihazdır.

* Ultrasonik ve İnfrared Modu

Uygulamaya geçmeden önce uygulama yapmak istediğiniz bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

* Mikro Akım Modu

Öncelikle uygulama yapılacak olan bölgenin temiz olması önemlidir. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

* İnfrared Modu

Uygulama işleminden önce o bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Osmaniye, Edirne, Çorum, Diyarbakır ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, Lüksemburg, İtalya, İspanya, Arnavutluk ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet yapmadan nasıl kilo verilir, diyet nasıl yapılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.