Goji Berry (Kurt Üzümü) Nedir?

Sağlıklı bir yaşam şüphesiz ki beraberinde sağlıklı bir toplumuda getirecektir. Ancak kimi zaman yapılan bazı yanlışlar ya da bazı yanlış beslenme alışkanlıkları ne yazık ki bu durumu oldukça zor kırmıştır. Özellikle yanlış beslenme alışkanlıkları arasında olan ve gün içerisinde yapılan en büyük yanlışlardan biride fazla ekmek tüketimi olmuştur. Gün içerisinde her öğünde çok fazla ekmek tüketmememiz başta kilo almamıza neden olurken aynı zaman da farklı sağlık sorunları ile karşılaşmamıza da neden olmaktadır. Başta karbonhidrat açısından zengin olan ekmek bunun dışında unlu bir mamül olması sebebiyle kalp ve damar hastalıklarının da tehdit unsuru olmuştur. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam ve kilo kontrolü için en az miktara indirmeniz daha sağlıklı beslenmenize yardımcı olacaktır. Bunun dışında beyaz ekmek yerine çavdar, tam buğday ya da kepekli ekmek tüketmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kurt Üzümü Nedir?

Sağlık konusunda dikkatli olan ve birçok kişi tarafından şifa kaynağı olarak ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilen değerli meyvelerden biride Goji Berry diğer bir adıyla kurt üzümü olmuştur. Birçok toplum arasında kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Kurt Üzümü Meyvesinin İçeriği Nedir?

İçerisinde taşıdığı bazı özellikler ile şifa kaynağı olarak anılan Goji berry bu nedenle gönül rahatlığı ile tüketilen meyvelerden biri haline gelmiştir. İçerisinde bulunan bazı vitaminler ya da diğer değerler ise şunlardır;

– Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

– Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

– B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

– C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

– Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Kurt Üzümü Nasıl Yenilmektedir?

Bay ya da bayan herkes tarafından tüketilen Goji berry, doğal bir meyve olması nedeniyle birçok kişinin güvenle tüketmesine sebep olmuş ve satışları giderek daha da artan kişiler tarafından sevilerek tüketilen bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Kurt Üzümü Türkiye’de Nerede Satılır?

Uygun fiyatlı kampanya fırsatları ile birlikte Ankara, Konya, Karaman, Isparta, Hakkari, Van, Kütahya, İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Kurt Üzümü Avrupa’da Nerede Satılır?

Tüm Avrupa ülkelerine en kısa sürede teslimat kolaylığı ile birlikte Almanya, Litvanya, Sırbistan, Atina, Makedonya, Bulgarisyan, Tiflis ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı yaşam kuralları, meyveler, sağlıklı meyveler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir