FORSTAD NEDİR?

Forstad Nedir?

Genellikle ilerleyen yaşlara bağlı olarak erkeklerde meydana gelen prostat rahatsızlığı oldukça rahatsız edici bir rahatsızlıktır. Yaşın ilerlemesi ile vücutta hormonal değişimler meydana gelmektedir. Prostat rahatsızlığının en rahatsız edici belirtileri arasında; sık sık idrara çıkmak, sürekli tuvalete çıkma hissiyatı, idrar yapınca hissedilen yanma ve acı, idrar yaparken zorlanmaların yaşanması gibi belirtileri vardır.

Prostat gibi ciddi rahatsızlıklar ilerleyen süreçlerde ilaç tedavisi veya cerrahi operasyonlara neden olabilir. Prostat hastalığının ciddi sonuçlara yol açmasını istemiyorsanız hastalık ilerlemeden önlem alabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmışsanız eğer Forstad ürünü rahatsızlığınızın destekçisi olabilir. Forstad nedir? Prostat rahatsızlığınızın giderilmesine ve ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir üründür. Forstad Kapsül bitkisel gıda takviyesidir. Prostat rahatsızlığı belirtilerinin giderilmesine destek olur.  Böylece sık idrara çıkma, sürekli idrar gelme hissini engellemeye yardımcı olur. Forstad kapsül, kasıkta hissedilen ağrıların, cinsel organdaki karıncalanma hissinin giderilmesine ve  idrar yapma da zorlanma gibi problemlerin önüne geçmeye yardımcı olan bitkisel bir kapsüldür.

Forstad Kapsül İçeriği Nedir?

Forstad Kapsül İçeriği; Kereviz tohumu, brokoli, yakı otu, ısırgan otu, at kuyruğu ve jelatin kapsülden oluşmaktadır. Forstad Kapsül İçeriği tamamen bitkisel ürünlerden oluşan bir kapsüldür.

Forstad Kapsül Nasıl Kullanılır?

Forstad, kapsül formuna sahip olan bir üründür. Günde 3 defa 2 kapsül alınması önerilir. Yemeklerden 15 dakika önce tüketilmelidir. Forstad Kapsül kullanırken bol su içmeye özen gösterilmelidir. Önerilen kullanım dozu ve şekli aşılmamalıdır.

UYARI: Forstad Kapsül bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Alerjik bir rahatsızlığınız var ise kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.