Fitchoy Yosun Çayı İçeriği ve Kullanımı

Kilo verme ve diyet konusunda yapılan en büyük yanlışlardan biride ekmeğin tamamen kesilmesidir. Ekmeğin kilo aldırdığı düşüncesiyle tüm öğünlerden kesilmesi yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Elbette ki ekmeğin kilo almamız konusunda etkisi vardır. Fakat ekmeğin tamamen kesilmesi oldukça yanlıştır. Uzun süre tok kalmamızı ve öğünlerde doymamızı sağlayan ekmeğin diyet yaparken dahi kullanılması gerekmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu tüketilen ekmek miktarı ve ekmek çeşidir. Eğer beyaz ekmek tüketirseniz daha fazla kilo almaya neden olursunuz. Fakat beyaz ekmeğe nazaran daha az kalorili olan kepek ekmeği ve çavdar ekmeği özellikle diyet yapanların tercih ettikleri ekmek çeşitleridir. Bu nedenle diyet programınızda kepekli ve çavdar ekmeğini tükebilirsiniz. Öğünlerinizde en az 1 en fazla iki ince dilim tüketmenizin zararı yoktur fakat miktarın artması diyetinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Fitchoy Nedir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan fitchoy, aynı zamanda deniz yosunu çayı olarak da bilinmektedir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

Fitchoy İçeriği Nedir?

 Ağırlıklı ve yoğun olarak içerisinde kahverengi deniz yosunu bulunduran fitchoy bunun dışında;

– mate, sinemaki, papatya,

– amber çiçeği, karanfil,

– barut ağacı kabuğu,

– funda yaprağı, tarçın, biberiye,

– kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinden farklı bitkileri içerisinde bulundurmaktadır.

Fitchoy Yosun Çayı Nasıl Hazırlanır?

Kolay kullanım özelliği olan fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 4-5 dakika kadar demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin. Bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olan fitchoy, kronik hastalığı bulunan, emziren ve hamile bayanlar tarafından kullanılmaması ya da kullanmadan önce doktora danışmasını tavsiye etmektedir.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Adıyaman, gümüşhane, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, İzmir ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, İngiltere, Fransa, belçika, Norveç, Kanada, İtalya daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, germany order, fitchoy kulllanıcı yorumları, fitchoy kullananlar, ekmek yemek zararlı mı, diyet yaparken ekmek yenilir mi, kepekli ekmek

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.