Doktor Ozon Yağı Sadece 69 TL

Cilt problemleri yaşıyorsanız, kırışıklıklarla başınız dertteyse size önereceğimiz şey  Doktor Ozon Yağı olacaktır.  Bu yağ sayesinde cilt problemlerinden, kırışıklıklardan, yara izlerinden ve güneş lekelerinden kurtulmanız mümkün!  Peki Ozon Yağı nedir?

 Ozon Yağı

Ozon yağı; saf zeytinyağının çok güçlü bir anti-oksidan olan ozon gazının birleşmesiyle oluşur. Bu çok özel hazırlanan yağ, hem cildinizin beslenmesini hemde anti-aging özelliğiyle kırışıklıklarınızın kaybolmasını sağlar.Özellikle yanık izlerinin kaybolmasında çok önemli etkisi bulunmaktadır.Ozonlanmış olarak üretilen bu bitkisel yağ Avrupa ve Dünya ülkeleri içerisinde uzun yıllardır deri hastalıklarının yatıştırılması ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılıyor. Ozon yağının sahip olduğu sır, ozonun çok saf haldeki zeytin yağı ile birleştirilmesi sonucu elde edilmektedir. Bunun sebebi, ozonlanmış yağların hızlı biçimde değişime uğramasıdır.

Doktor Ozon yağı; vücut içerisindeki egzama, yanıklar, kesikler, güneş yanıkları, mantar enfeksiyonları, bacak ülserleri, yatak yaraları, arı sokmaları, hemoroidler, böcek ısırıkları ve akne gibi bir çok cilt rahatsızlığına yardımcı olarak kullanılabilmektedir. Sivilceler, siyah noktalar, kırışıklıklar, yara izleri üzerinde oldukça etkilidir. Soğuk algınlığı gibi durumlarda da  göğüs bölgesine masaj uygulaması yapılabilmektedir.Ozon Yağı

Siz de bu ürünü kullandıktan sonra cildinizdeki hızlı değişimi şaşkınlıkla izleyeceksiniz. Bu değişimi yaşamak ve tüm cilt problemlerinizin üstesinden gelmek için hemen şu an sipariş verebilirsiniz! Üstelik Doktor Ozon Yağı şu an için sadece 69 TL!

canli