BİOSANTE DETOKS NEDİR? NEREDEN BULURUM?


BİOSANTE DETOKS NEDİR?

Set içeriğinde 2 ürün bulunmaktadır. Akşam detoksu ve sabah detoksu olarak ikiye ayrılır. Bu iki ürünü düzenli kullanımda etkisi gösterilmesi planlanmıştır. Biosante Detoks‘un yanında düzenli ve sağlıklı beslenmek, ürünün etkenlik özelliğini arttırır.

BİOSANTE DETOKS AKŞAM DETOKSU:

  • Biosante Akşam Detoksunda Probiyotik bulunur.
  • Sindirim sistemine yardımcıdır.
  • 1 paket Biosante Akşam Detoksunda 30 Mg Pancar Ekstratı ve 20 Mg Probiyotik bulunur.
  • Lezzetli tadıyla damağınıza da hitap edecektir

BİOSANTE DETOKS SABAH DETOKSU:

  • Güne zinde ve yenilenmiş başlamanıza yardımcı olabilir
  • Sindirim problemlerinde rahatlama sağlayabilir
  • 1 Paket 3 limon ve 1 elma özü içerir

Sindirim Problemleri mi Yaşıyorsunuz? Yorgun mu Hissediyorsunuz?

Güne, içeriğinde yeşil elma, yeşil limon ve alkali bulunan Sabah Detoksuyla başlayın. Kendinizi daha zinde hissetmenize yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmede ve korumada yardımcıdır. Güne başlarken 1 adet Sabah Detoksu kullanmanız önerilir.

SABAH DETOKSU KULLANIMI:

Uyanır uyanmaz güne başlarken 1 bardak ılık suya 1 adet Biosante Sabah Detoksu karıştırarak tüketin. Gün boyu daha iyi hissedeceksiniz. Vücudunuzun alkali seviyesini düzenlemede yardımcı olabilir.

AKŞAM DETOKSU KULLANIMI:

Akşam yemeğinin ardından Biosante Akşam Detoksunuzu 1 bardak ılık suya karıştırarak tüketiniz. Pancar ekstraktı ve probiyotikler sindirimi sistemini destekleyici etkiye sahiptir.


Probiyotik:

Akşam yemeklerinin ardından tüketeceğiniz Akşam Detoksunuzda bulunan pancar özleri şişkinlik hissini önlemede yardımcıdır. Probiyotikler sindirim sisteminin en büyük yardımcılarıdır. Besinlerin kolay sindirilmesi metabolik hızı artırmaya da yardımcı olabilir.

DETOKS İÇERİĞİNDEKİ MEYVELER:

  • Yeşil elma: Granny smith elması Kışlık elma çeşitidir. Meyveleri iri, yuvarlak ve kabuğu koyu veya açık yeşil renktedir. Tadı ekşimsi, sert ve suludur. Düşük kalorilidir ve yüksek lif ve potasyum değerlerinin yanında faydalı antioksidanlar içerir.
  • Yeşil limon: Misket limonu koyu renkte, citrus ailesinden gelen bir turunçgildir, limondan fark edilir oranda daha küçüktür. Bergamota benzer. Ağacı, limon ağacına benzer ve aynı aileden gelir.
  • Pancar: Akdeniz kıyılarınca uzanan bir bölgeye has olan pancar, yumru köklü ve yapraklı bir bitkidir.

UYARI: Biosante Detoks ilaç değildir, bitkisel üründür. İçerisindeki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerjik durumda doktora başvurunuz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

biosante, biosante detoks, biosante detoks nedir, biosante detoks kullanımı, biosante detoks içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.