Bevitax Tüy Azaltmaya Yardımcı Karınca Yumurtası Yağı Kremi 15 TL

Bevitax-Tüy-Azaltmaya-Yardımcı-Karınca-Yumurtası-Yağı-Kremi-340x340İstenmeyen tüyler bir çoğumuzun sorunu. Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi ile birlikte istenmeyen tüylerden kurtulmak artık çok kolay. Zor epilasyon süreçlerini, batıkları ve epilasyon kaynaklı cilt lekelerini geride bırakmak istiyorsanız Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi tam size göre! Kullandığınız ilk ünden itibaren tüyleriniz yumuşamaya ve azalmaya başlayacak ve epilasyonunuzu daha az acıyla daha rahat bir şekilde tamamlayacaksınız. Düzenli kullanımda Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak.

Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi İÇERİĞİ:

Uzun yıllardır özellikle Türk ve asya kültürlerinde saraylarda kullanılan karınca yağı yüksek asidi sayesinde tüylerin uzamasının ve gelişmesinin önüne geçer ve geç çıkmasını sağlar. Tüy azaltıcı formülün içinde yer alan doğal özleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Karınca Yumurtası Yağı,
Deionize Water,
Ceteareth-12,
Provitamin B5,
Cetyl Stearyl Alcohol,
Caprylic Capric Glyceride,
Stearik Acid,
Decyl Oleate,
Gliserin,
Metil Paraben,
Tiazolinone,
Parfüm

Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi’nin ÖZELLİKLERİ:

  • Karınca yumurtası yağ asidinin çok güçlü bir etkisi vardır ve böylelikle kılların güçlenmesini engeller, çıkış hızını düşürür.
  • Vitamin özü sayesinde, kılların alınması sırasında tahriş olan cilde bakım uygulayarak, cilt problemlerini engellenir.
  • İçeriğinde boya maddesi yer almamaktadır.
  • Kıvamı losyon krem gibi olduğundan kolay sürülmektedir ve etkisini kısa sürede göstermektedir.
  • Kullanımı oldukça pratiktir.
  • Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi kılların çıkma süresini geciktirirken, istenmeyen tüylere karşı pratik kullanılması kolay, acısız bir alternatif sunar.

KULLANIM ŞEKLİ:
Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremini uygulayacağımız bölgeyi önceden ağda, cımbız, epilasyon uygulamalarıyla epilasyon yaparak kılları köküyle beraber aldıktan sonra Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi temizlenen bölgeye nazik hareketlere sürün. İğice yedirebilmek için 4-5 dakika parmak uçlarınızla hafif masaj yapınız. Epilasyon sonrası 4-5 gece daha bu uygulamayı tekrarlayın, daha başarılı sonuçlar için uygulamayı kıllar tekrar çıkana kadar devam etmeniz önerilmektedir.

Karınca yumurtası yağı, diğer canlılarda olmayan ve bir tek karıncaya ait olan bir vücut salgısıdır. Bu salgı oldukça keskin bir asit içermektedir. Bu asit kılların kökü ile temas ettiğinde kılların zayıflamasına ve çıkış hızlarının yavaşlamasına neden olur.

Siz de canınızı sıkan istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için Bevitax Karınca Yumurtası Yağı Kremi’ni üstelik indirimli fiyatından satın alabilirsiniz! 7/24 aktif canlı destek hattına yazmanız yeterli!