Ayakkabı Tabanlığı Nedir? Neden Kullanılır?

Boy uzamanız artık durdu ve boyunuzdan memnun değilseniz, şimdi sizlere sizi anlık olarak kurtaracak mükemmel bir boy uzatıcı tavsiyesi vereceğim ama ondan önce haydi bakalım boyumuz kısa olmsının bize etkilerine?

Aslında ortalama olarak boyunuz iyi ise çok dert etmenize gerek yok desem de siz buna aldırmayacak ve boyunuzu daha da uzatmak isteyeceksiniz. Kadınlar için bu durumu topuklu ayakkabılar iyi idare edebilirken erkeklerin imdadına ise ayakkabı tabanlık  yetişiyor.

Boyundan memnun olan kimse göremedim neredeyse, kimi uzun diye şikâyetçi kimi kısa diye ama 170 boyunda olup da topuklu ayakkabı giyen kadınlar gördüğümüz için hemen hemen herkesin bu durumdan şikâyetçi olduğunu varsayabiliriz. Peki, topuklu ayakkabıların ayaklarımıza verdikleri o acı, tarif edilemiyor değil mi? Sanki ayağımız bütün gün çivinin üzerinde yürüyormuşuz gibi bir etkisi olmuyor mu sizce de?

Kısa boylu olmaları ile iyi bilinen Uzak Doğu insanlarının bu durum için özel olarak ürettikleri ayakkabı tabanlıkları boyu uzun göstermek için anlık çözümlerden! Peki, nasıl çalışıyor. Ayakkabınızın tabanına yerleştiriyorsunuz. Gün boyu ayağınızda duruyor ve boyunuz uzun gözüküyor. Topuk gibi yani! Ama bütün ayakkabıya yayıldığı için tam da topuk diyemeyiz!

Topuklu ayakkabı giymekten yorulan ama yine de uzun gözükmek isteyen bayanlar için de kullanılması oldukça ideal! Acı çekmeden uzun gözükmenin de ideal bir yolu.

Ayakkabı tabanlıklarını sadece boy uzatmak amacı ile kullanabilirsiniz ancak şimdi size söyleyeceğim kimi tabanlık adlı ayakkabı tabanlığı ayak sağlığınızı da korumak için özel olarak üretilmiştir. Aslında ayağımızın altında beyin ile iletişim halinde olan özel noktalar vardır. Geleneksel Çin Tıbbında ayak bilimi olarak bilinir. İşte bu bilime yönelik geliştirilen ayak tabanlığı ayaklarınızdaki sinirlerin yerine göre özel üretilmiştir. Yani gün boyu uzun görünürken, aynı zamanda vücut sağlığınıza da iyi gelecek!

Dış görünüşünüzü iyileştirirken kendi sağlığınıza yönelik iyi bir şeyler yapmanın zamanı değil mi sizce de?

Bu makalede yazılan bilgiler sadece bilgilendirmek amacı ile yazılmıştır.

Bize kelimelerden ulaştınız: kimi yoko, kimi yoko tabanlık, kimi tabanlık, kimi tabanlık sipariş, kimi yoyo tabanlık sipariş, sipariş, uygun fiyat, hızlı kargo, en ucuz, ucuz , satın al, nasıl, nedir, ayakkabı tabanı, ayakkabı tabanlığı, ayakkabı tabanlık, ayakkabı tabanları, ayakkabı taban çeşitleri, ayakkabı tabanı kaydırmaz, ayakkabı taban imalatı, ayakkabı tabanı nasıl olmalı, ayakkabı tabanı nasıl temizlenir, ayakkabı taban, ayakkabı taban modelleri

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.