Arı Sütü Kreminin Cilde Faydaları?

Hemen herkesin hayali aslında canlı parlak bir cilde sahip olmaktır. Arı sütü kremi bizim bu hayali gerçekleştirmemize yardımcı oluyor. Arı sütü kremi arıların salgı bezlerinde üretilen tamamen doğal ve jel kıvamında salgılanan bir sıvıdır. Arı sütünü üretmek için arılar binlerce çiçeğe konar ve çiçeklerden topladıkları polenleri özümserler ve arı sütünü üretirler. Arı sütünün kalitesi hormonsal olduğu için dünyanın her yerinde aynı öze sahiptir.

Arı sütü kreminin içeriğinde yer alan sülfür, fosfor, biyotin, B vitamini, içerisinde ki enzimler ve A,D,E,K,H ve B-Komplek ( 9 tane B vitamini çeşitlerinin hepsi) vitaminleri cildinize canlılık kazandırmada destekleyici olabilir. Cildi temizler ve cilt üzerinde yer alan toksin maddeleri uzaklaştırır. Bu etkisi ile birlikte ciltte ki yenilenmeyi hızlandırdığı gibi güçlendirerek de onarmaya yardımcı olabilir.

ari-sutu

Arı sütü kremi kullanımı

Cildinizi ilk önce doğal bir sabun ile birlikte teminleyerek iyice durulayınız. Daha sonra arı sütü kremi kullanımı cilt yüzeyine masaj yaparak uygulayınız. Kremin en az 20 dakika vücut üzerinde durması gerekmektedir. Etkili bir kullanım için gece uyguladığınızda da sabaha kadar durması daha sağlıklı olacaktır.

Arı sütü kremini masaj yaparak uyguladığımızda epitelyal hücreleri canlandırarak hücre yeniler, cilde canlılık verebileceği gibi göz çevresinde ki sorunlar ile mücadelede destekleyici olabilir.

cilt

Arı sütü kremi Avrupa‘dan nasıl sipariş verebilirim?

Sizlerde arı sütü kremini Avrupa’dan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa gibi bütün Avrupa ülkelerinde de temin edebilirsiniz.

Arı sütü kremi sipariş

Arı sütü kremini en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptans atın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Amasya, İstanbul, Çorum, İzmir, Samsun ve Bursa gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ile köylüklerine kadar her yerden siparişinizi vererek temin edebilirsiniz. Bununla birlikte arı sütü kremini sizlerde http://www.arisutukremsitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte siparişinizi vererek temin edebilirsiniz.

bir-okka-bal

Bize ulaştınız; arı sütü, arı sütünü faydaları, arı sütü kremi, arı sütü kremi fiyatı, arı sütü kremi kullanımı, arı sütü kremi faydaları, arı sütü kremi içeriği, arı sütü kremi nereden satın alabilirim, arı sütü kremi ne kadara, arı sütü kremi en uygun fiyatları, arı sütü kremi avrupa sipariş, arı sütü kremi avrupadan nasıl sipariş verebilirim.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir